Aktuality měsíce března

Kategorie
 
 
 
 
 
 

Aktuality měsíce března

LIMITOVANÁ SÉRIE NOVINEK NA MĚSÍC BŘEZEN   

Tento měsíc jsme si pro Vás připravili speciální limitovanou sérii nových halen s potiskem dostupnou pouze tento měsíc.

Jako první Vám představujeme halenu s potiskem PSÍ SALÓN.

Halena PSÍ SALÓN má sytě růžový podklad. Na haleně najdete vzory pejsků v salónu, např.: pejska na manikúře, pejska u kadeřníka, pejska v bublinkách ve vaně, pejska s natáčkami, pejska na polštáři, pejska obdivujícího se v zrcadle. Kromě pejsků v různých situacích, na haleně najdete obrázek psího salónu, hvězdiček a otisků tlapek pejska.

Dámská halena PSÍ SALÓN je všestranně využitelná. Je vhodná především pro zaměstnance psích salónů, zkrášlovacích salónu, veterináře, lékaře, sestřičky a učitelky pracující s dětmi. Přejít na stránku produktu. 

V pořadí druhá novinka je dámská halena s potiskem ÚŽASNÝ TYGR.

Dámská halena s potiskem ÚŽASNÝ TYGR má tmavý podklad, na kterém je vzor kresleného tygra, kterého všichni znají z pohádky Medvídek Pú a nápisu Tiggers are Wonderful things a The Wonderful things about tiggers.

Moderní klasická halena ÚŽASNÝ TYGR je všestranně použitelná a je vhodná pro lékaře a sestřičky, veterináře a personál pracující s dětmi.

Přejít na stránku produktu.


Další novinkou je dámská halena s potiskem MAGICKÁ MIMINKA.

Dámská halena s potiskem MAGICKÁ MIMINKA má bleděmodrý podklad, na kterém je vzor jednorožců a dráčků s mláďaty, obláčků, hvězdiček a nápisů miminka jsou magická.

Moderní klasická halena MAGICKÁ MIMINKA je vhodná pro porodní asistentky, lékaře, sestřičky, veterináře a pracovníky pracující s dětmi.

Přejít na stránku produktu.


Další novinkou je ZAMILOVANÁ SESTŘIČKA s potiskem sestřičky a srdíček.

Dámská halena s potiskem ZAMILOVANÁ SESTŘIČKA má “V“ výstřih a dvě velké přední kapsy. Halena je s krátkým rukávem. Na bocích má rozparky pro větší komfort a pohyblivost.

Dámská halena s potiskem ZAMILOVANÁ SESTŘIČKA má světlý podklad, na kterém je vzor sestřičky, její kabelky, náplastí a srdíčka.

Přejít na stránku produktu.Další novinkou je dámská halena s potiskem BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA.

Dámská halena s potiskem BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA má “V“ výstřih a dvě velké přední kapsy. Halena má krátký rukáv a na bocích rozparky pro větší komfort a pohyblivost.

Dámská halena s potiskem BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA má modrý podklad a obsahuje vzor pejsků a kočiček různých ras a velikostí, kostičky, jídlo pro pejsky a kočičky, misky na jídlo a hračky pro kočky a psy.

Moderní klasická halena BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA je vhodná i pro veterináře, pracovníky v psích salónech a pracovníky pracující s dětmi.

Přejít na stránku produktu.
Další novinkou je dámská halena s potiskem KOČIČKA S BRÝLEMI.

Dámská halena s potiskem KOČIČKA S BRÝLEMI má “V“ výstřih a dvě velké přední kapsy. Halena je s krátkým rukávem a má na bocích rozparky pro větší komfort a pohyblivost.

Halena má růžový podklad a obsahuje vzor otisků tlapek kočky, kočičky s brýlemi, spokojené kočičky, oblečené kočičky a srdíček.

Dámská halena s potiskem kočička s brýlemi je vhodná hlavně pro milovníky koček, veterináře, lékaře, sestřičky a učitelky pracující s dětmi.

Přejít na stránku produktu. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
google-site-verification=Oc4MOf4q3ElOtZLt1C1oH5XT_UMgGiIpsmr6QELjVx0
Plná (Desktop) verze