Pracovní obuv-Dian

Kategorie
 
 
 
 
 
 

Pracovní obuv-Dian

Symbol pohodlí, designu, zdraví a příklad certifikované kvality

. . .

DIAN je přední španělská společnost působící ve výrobním sektoru pracovní obuvi a zaměřuje se na zdravotnickou a bezpečnostní obuv.

Pohodlí na pracovišti jsou hlavními cíli firmy DIAN, aniž by zapomněli na bezpečnost na rizikových pracovištích a na přizpůsobivost různým anatomiím. DIAN nabízí řešení pro každého.

Bota, kde kvalita je nejvyšší prioritou. Tento atribut je přítomen v celém procesu výroby obuvi, od návrhu až po finální produkt s jeho povrchovou úpravou.

Společnost Dian vyvíjí a prodává více než 30 let vysoce kvalitní pracovní obuv, která pracovníkům ve zdravotnictví poskytuje pocit pohodlí. Vyrábí i zdravotnickou obuv, která je navržena s inovativními technologiemi a mechanismy, které pozitivně ovlivňují různé aspekty pracovní obuvi.

Více než 30 let věnovaných výrobě pracovní obuvi.

Design a nezávislost

Boty poskytují ochranu a bezpečnost při promítání obrazu avantgardního designu. Materiály použité pro jejich výrobu jsou vysoce prodyšné s podšívkou a absorpcí vlhkosti a odpařováním.

Bezpečnost a pohodlí

Všechny procesy, které jsou součástí výroby, dělá z obuvi Dian maximálně pohodlnou, kvalitní a bezpečnou obuv, která plní úkoly, pro které byla navržena. Chrání uživatele před všemi běžnými pracovními riziky a poskytuje chodidlu pohodlí a komfort.

Pohodlné a suché nohy

Polstrované vložky, přizpůsobené morfologii každé nohy, jsou prodyšné a mají schopnost absorbovat vlhkost a udržovat chodidlo suché. S antibakteriální úpravou zabraňují růstu mikroorganismů a nepříjemných zápachů.

Polstrování a přilnavost

Podešev je vyrobena z měkkých materiálů schopných absorbovat nárazy paty při chůzi. Podešev je vyrobena z plochých polštářků s lemovanými okraji, velkými drážkami, které usnadňují vypouštění tekutin a zabraňují prokluzu na jakémkoliv povrchu, ať už mokrém nebo suchém.


Kompletní nabídku zdravotní obuvi pro zdravotníky najdete zde.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
google-site-verification=Oc4MOf4q3ElOtZLt1C1oH5XT_UMgGiIpsmr6QELjVx0
Plná (Desktop) verze