Zábavný průvodce pro sestry, jak přežít podzim

Kategorie
 
 
 
 
 
 

Zábavný průvodce pro sestry, jak přežít podzim

Zábavný podzimní průvodce pro zdravotný personálZ profesního hlediska víme, co provází léto, několik spálenin od slunce, úpaly, nehody ve vodě, kombinace různých jiných nehod, očkování dětí, které přicházejí doslova v hodině dvanácté. Víme, jak v těchto případech reagovat.

A co Váš osobní život? Nabízíme Vám rady, jak přežít chladné podzimní počasí.

1. Setněte všechny, a tím myslím opravdu všechny vaše stromy

Skutečně, spilujte všechny stromy v okruhu půl kilometru od Vašeho domu. Hrabání listí je časově náročné a vede k nepříjemným pliskýřům na Vašich rukou, což je při práci zdravotní sestřičky nežádoucí.  Když chcete skočit do kopy listí, projděte se po ulici a skočte do pohrabaného listí Vašemu sousedovi.

2. Zazimujte vaše auto dříve, než se počasí zhorší

Kromě nových pneumatik, doplňte všechny kapaliny, zajistěte si náhradní stěrače, ujistěte se, že máte v autě základní povinnou výbavu včetně autolékárničky. Dále byste měli mít v autě nabíječku na mobil, alespoň dvě deky, funkční baterku a nějaký ten osvědčený alkohol pro každého cestovatele. Do chladného počasí, resp. když uvíznete ve sněhu, nebo Vám zaplaví cestu, se Vám také v autě hodí krabice sýrových krekrů, čokoládové muffiny, nebo čokoláda, kupóny do fast foodu (vždyť přece nebezpečí číhá na zdravotní sestru všude). A nezapomeňte lékárničku- nikdy nevíte, kdy ji na cestě budete potřebovat .

3. Ujistěte se, že máte dostatek přikrývek, toaletního papíru a polévku

Neexistuje absolutně žádný důvod, proč chodit ven, když je zima. Už v práci jste dostatečně chladná, že? :P Vonku použijete během chladného počasí zbytečně mnoho kapesníků, protože Vám stále bude téct z nosu.

4. Adoptujte si nebo zachraňte nějakého chlupáče

Pro mne podzim neurčuje kalendář. Toto období začíná tehdy, když se kočky schoulí do klubka u Vašich nohou v posteli a jaro začíná dnem, kdy odejdou. Na podzim a zimu důrazně doporučuji jen chlupatá zvířata, jejich výhoda spočívá v ohřívání vašich nohou a také jsou neocenitelnými antistresovými pomocníky každé zdravotní sestry.

5. Chraňte Vaše dny od choroby

Nezneužívejte, opakuji, NEzneužívejte Vaše dny během choroby na surfování, nebo piknik jen proto, že je poslední pěkný letní víkend. Chorobu radši pořádně vyležte, abyste nezůstali překvapení během chladnějších dní, takovéto aktivní trávení slunečného víkendu se Vám může vymstít. I podzim má své kouzlo, vůni dřeva, barevné listí, praskání v krbu...sice budete potřebovat svetr, ale o to víc si to vychutnáte a co je nejdůležitější -  zdraví.

Zdroj: http://scrubsmag.com/ready-the-nurses-survival-guide-to-autumn/

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
google-site-verification=Oc4MOf4q3ElOtZLt1C1oH5XT_UMgGiIpsmr6QELjVx0
Plná (Desktop) verze