E-shop v provozu, stále doručujeme

Kategorie
 
 
 
 
 
 

E-shop v provozu, stále doručujeme

E-shop v provozu, stále doručujeme

Vážení zákazníci,

Náš e-shop je stále v provozu. Doručování probíhá téměř bez omezení.

Stále pro Vás objednáváme další zboží a naskladňujeme nové.

V současné chvíli jednáme s naším dodavatelem o dodání oblečení, které budete možné prát až na 95 stupňů, některé bude vhodné i do sušičky. Tímto se snažíme pomoci v zamezení a množení virů i bakterií na Vašich pracovních uniformách. Opatrujte se!

Mimořádná opatření na e-shopu a dopravě.

Každá složka v doručovacím řetězci pamatuje na současnou situaci a dbá nařízení a zvýšení hygienických opatření, které tak snižují riziko šíření virů a bakterií.

Vaše objednávky zpracováváme a oblečení vkládáme za zpřísněných opatření v ochranných rukavicích a rouškách do sáčků.

Dopravce si je vědom zodpovědnosti a dělá maximum možných opatření k ochraně zdraví v přepravní síti, a tím i k ochraně zdraví zákazníků. GLS rovněž podniká všechna opatření k zachování balíkových přepravních služeb v plném rozsahu. Přesto proces doručování balíků za současné situace podléhá jistým omezením.

Doručení balíků zákazníkovi probíhá standardním způsobem. Změna je pouze v počtu pokusů o doručení. V současné době je pokus o doručení pouze JEDEN! Dále je upraveno distančním předání, kdy je omezen fyzický kontakt mezi kurýrem a příjemcem na nezbytné minimum. Kurýr položí balík a odstoupí tak, aby si příjemce mohl zkontrolovat neporušenost obalu. Podpis příjemce nebude vyžadován. Při přebírání balíku mějte nasazenu roušku. Bez ní je kurýr oprávněn proces doručení přerušit.

Posílání balíků na dobírku je stále možné! Z důvodu bezpečnosti prosíme a preferujeme platbu předem již v e-shopu. Pokud opravdu dobírku zvolíte, připravte si ideálně Vaší platební kartu, kterou zaplatíte za zboží při přebírání zboží. 

V současné době jsou všechny GLS ParcelShopy z důvodu nařízení vlády dočasně uzavřeny.

Pokud jste v karanténě! Čtěte. Pokud je to možné, balík přesměrujte na jinou adresu, např. člena rodiny nebo známého. Pokud jste v karanténě, informujte kurýra o této skutečnosti předem, aby mohl postupovat při doručení s obzvláštní opatrností. Před příjezdem kurýra si umyjte a vydezinfikujte ruce a mějte zakrytá ústa i nos rouškou nebo respirátorem. Neobjednávejte si prosím v karanténě balíky na dobírku!

V Zásilkovně dělají maximum, aby doručili zásilky, na zvolená výdejní místa.  

Vzhledem k situaci se náklady na dopravu zdražily, ale nemějte obavy, cenu pro Vás navyšovat za těchto okolností nebudeme a doplatíme rozdíl za Vás, naopak Vám dáváme dopravu ZDARMA, při nákupu zboží nad 500,-Kč!

Pozor na nové bezpečnostní opatření v Zásilkovně! Výdejní místa nepřijímají hotovost, zásilky na dobírku lze tedy platit pouze kartou! Jedná se o mimořádné opatření, aby se zamezilo šíření případných virů a bakterií. Také Zásilkovna však preferuje platbu předem na účet. A to již v e-shopu.

Výdejní síť je pravidelně každých 24h aktualizovaná. Každý den se do systému zapojují další otevřená výdejní místa, která pomáhají s distribucí. Již v objednávce si volíte preferovanou Zásilkovnu, do které chcete balíček odeslat. V případě, že by daná Zásilkovna dočasně uzavřela svoji provozovnu, Váš balíček bude přesměrován na nejbližší možnou. Budete případně informování sms zprávou.

Děkujeme, že respektujete výše uvedené procesy a mimořádná opatření. Cílem je maximálně chránit Vaše zdraví a zdraví všech dotčených zaměstnanců.

Pokud možno, zůstaňte v pohodlí Vašich domovů a nakupujte online.

U nás si vybere skutečně každý. Mnoho barev, střihů, velikostí, ale i klasickou bílou kolekci a velkou nabídku potisků a kvalitních značek jako je:

Cherokee, Dickies, 7days, Dian apod.

  Podívejte se na naše akce, zvýhodněnou nabídku a určitě sledujte naše novinky, protože bude plná nového oblečení, které v současné době určitě oceníte! Sledujte nás.

Využijte dopravu ZDARMA a možnost vrácení zboží až 60 dnů!

 

 
 
 
Bonus klub
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
google-site-verification=Oc4MOf4q3ElOtZLt1C1oH5XT_UMgGiIpsmr6QELjVx0
Plná (Desktop) verze