5 tipů pro zdravotní sestry, které se vrátily do školy

Kategorie
 
 
 
 
 
 

5 tipů pro zdravotní sestry, které se vrátily do školy

Zdravotnické oblečení a  zdravotné sestry opět ve školeMáte svůj sešit? A co Váš externí flash disk? Už jste si nažehlily Vaše pracovní šaty? Máte zastrouhané tužky? Dobře. Dáme Vám několik životních rad, resp. Tipů, jak přežít zdravotní školu. Jste připravené?

1. Nebuďte hrdinka. Šetřete svoje záda a zdraví a pořiďte si pořádný batoh na tu kopu knih, které budete během studia potřebovat a každodenně nosit na svých zádech. Kabelky přes rameno, nebo é plátěné batohy či tašky Vám zaručeně dlouho nevydrží a udělají víc škody jako užitku.

2. Obstarejte si dobré boty. Kupte dva páry a pravidelně je střídejte. Po Vašich zádech jsou nohy ta nejdůležitější věc pro zdravotní sestru. Vyplatí se o ně starat od začátku.

3. Vytiskněte si všechno, co napíšete. Externí flash disk a zálohování nestačí, měly byste mít v záloze i vytištěné materiály.

4. Buďte připravené se na chvíli rozloučit se svým životem. V praxi to znamená, že čím jednodušší si věci uděláte, tím lépe. Neztrácejte čas výběrem oblečení nebo jídla, vsaďte na základní kousky ve Vašem šatníku. Čas nakupovat, vyvařovat a vypékat budete mít během vánočních svátků.

A na závěr ještě jedna důležitá věc:

5. Zorganizujte si Váš čas, hlavně během zkouškového období. Je o hodně jednodušší být zdravotní sestrou než studentem. Zaměřte se na svůj cíl a odstraňte z cesty všechny, kteří Vám brání se k tomuto cíli dostat. Naopak, držte se těch, kteří Vám pomohou cíl dosáhnout.

Zdroj: http://scrubsmag.com/five-real-life-tips-for-the-back-to-school-nursing-student/

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
google-site-verification=Oc4MOf4q3ElOtZLt1C1oH5XT_UMgGiIpsmr6QELjVx0
Plná (Desktop) verze