Blog

Kategorie
 
 
 
 
 
 

E-shop v provozu, stále dodáváme

E-shop v provozu, stále dodáváme

Vážení zákazníci,

Náš e-shop je stále v provozu. Doručování probíhá téměř bez omezení.

Stále pro Vás objednáváme další zboží a naskladňujeme nové.

V současné chvíli jednáme s naším dodavatelem o dodání oblečení, které budete možné prát až na 95 stupňů, některé bude vhodné i do sušičky. Tímto se snažíme pomoci v zamezení a množení virů i bakterií na Vašich pracovních uniformách. Opatrujte se!

 

Pracovní obuv-Dian

Pracovní obuv-Dian

Symbol pohodlí, designu, zdraví a příklad certifikované kvality

. . .

DIAN je přední španělská společnost působící ve výrobním sektoru pracovní obuvi a zaměřuje se na zdravotnickou a bezpečnostní obuv.

Pohodlí na pracovišti jsou hlavními cíli firmy DIAN, aniž by zapomněli na bezpečnost na rizikových pracovištích a na přizpůsobivost různým anatomiím. DIAN nabízí řešení pro každého.

Bota, kde kvalita je nejvyšší prioritou. Tento atribut je přítomen v celém procesu výroby obuvi, od návrhu až po finální produkt s jeho povrchovou úpravou.

Společnost Dian vyvíjí a prodává více než 30 let vysoce kvalitní pracovní obuv, která pracovníkům ve zdravotnictví poskytuje pocit pohodlí. Vyrábí i zdravotnickou obuv, která je navržena s inovativními technologiemi a mechanismy, které pozitivně ovlivňují různé aspekty pracovní obuvi.

 

Vyhodnocení soutěže

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ UKONČENA!

Ve dnech 25.11.2019 – 20.12.2019 probíhala vánoční soutěž o hodnotné ceny.

Děkujeme všem, kteří se zapojili do naší soutěže a všem výhercům srdečně gratulujeme.

Spojíme se s Vámi přes zadaný mail.

 

Vánoční soutěž O 12 hodnotných cen

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O 12 HODNOTNÝCH CEN

SOUTĚŽÍME O:
2x POUKÁZKU V HODNOTĚ 1500,-Kč/60€
+
10x HALEN DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU


TRVÁNÍ SOUTĚŽE: 25.11.2019 – 20.12.2019


PODMÍNKY SOUTĚŽE:
STAČÍ REGISTROVAT VÁŠ EMAIL A BUDETE ZAŘAZENI DO LOSOVÁNÍ O HODNOTNÉ CENY V CELKOVÉ HODNOTĚ VÍCE JAK 13.000,-kČ/520€

ŠANCI MÁ OPRAVDU KAŽDÝ

LOSUJEME 20.12.2019

VÝHERCE BUDEME KONTAKTOVAT PROSTŘEDNICTVíM ZADANÉHO PLATNÉHO E-MAILU. KOMPLETNí SEZNAM VÝHERCŮ BUDE ZVEŘEJNEN NA STRÁNKÁCH:
www.medical-uniforms.cz/scrubsmag/vanoce2019.cz,
www.medical-uniforms.sk/scrubsmag/vianoce2019.sk
 (ZVEŘEJNÍ SE POUZE KŘESTNí JMÉNO + MĚSTO) 

 


 

 

Garance výměny zboží do 31.1.2020

NAKUPTE DÁRKY UŽ TEĎ
S GARANCÍ VÝMĚNY DO 31.1.2020!

 

Vyhodnocení letní FOTOSOUTĚŽE

Milí soutěžící,

přinášíme Vám vyhodnocení  VELKÉ LETNÍ SOUTĚŽE
LÉTO v „UNIFORMĚ“

Zatím jsme ROZDALI 6 HALEN DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU.


 

 

Fotosoutěž LÉTO v „UNIFORMĚ“

Rozdáváme 12 výher v celkové hodnotě 11.500,-Kč

Velká letní fotosoutěž  LÉTO v „UNIFORMĚ“ potrvá v termínu 15.7.-31.8.2019  

Je to jednoduché:

Být fanouškem našich stránek Facebooku nebo sledovat naše stránky Instagramu
Nahrát Vaší fotografii a vyplnit formulář
Hlasovat za Vaši oblíbenou fotografii

HLASUJTE ZDE  

Hlavní výhry:
1. cena: Poukázka na nákup oblečení a doplňků v hodnotě 2.000,-Kč
2. cena: Poukázka na nákup oblečení a doplňků v hodnotě 1.300,-Kč
3. cena: Poukázka na nákup oblečení a doplňků v hodnotě 1.000,-Kč
Ceny pro náhodně vylosované. cena:
cena: Poukázka na nákup oblečení a doplňků v hodnotě 1.000kč
cena: Poukázka na nákup oblečení a doplňků v hodnotě 1.000kč
cena: Poukázka na nákup oblečení a doplňků v hodnotě  1.000kč

Výhra každý týden:
6x cena: halena podle vlastního výběru z e-shopu www.medical-uniforms.cz.  

Více informací a podmínkách a status soutěže najdete zde.

 

Antibakteriální a voděodolné oblečení

Exkluzivně Vám představujeme špičku zdravotnického oblečení REVOLUTION TECH a její kolekci se speciální úpravou CERTAINTY PLUS®.

 

Stop bílým plášťům!

V nemocnicích, dětských ordinacích a na klinikách se každou sekundu odehrává emotivní, radostný a někdy i strhující příběh. Téměř každého z nás obklopí nepříjemné pocity, když se v tomto prostředí objevíme.Jako pacient i jako doprovod vnímáme a sledujeme vše, co se kolem děje, a právě pohled na Vás, milé sestřičky, lékaři a lékařky nás všechny dokáže uklidnit a rozveselit. 

 

Na velikosti záleží

 

Kvalitní a pohodlné XXL zdravotnické oblečení

Každý z nás vypadá jinak. Jsme malí, velcí, hubení nebo máme nějaké to kilo navíc.  Ale všichni z nás chceme vypadat elegantně a hlavně, všichni se chceme cítit pohodlně. Pro lékaře i sestřičky je extrémně důležité nosit během pracovního dne co nejpohodlnější oblečení. Hlavní je zajistit maximální komfort a pohodlnost pohybu při všech činnostech. Ne vždy je ve zdravotnických zařízeních taková uniforma k dispozici. Velký problém může být sehnat vůbec nějaký zdravotnický oděv právě ve velikostech XL - 5XL. A když už se něco vyskytne, nevyhovuje podmínkám, ve kterých lékař či zdravotní sestra musí pracovat.

 

 

Milí stomatologové, dentální hygieničky a zubní laborantky

Na to, abychom se mohli vesele usmívat od ucha k uchu, potřebujeme právě Vás. Náš úsměv by bez Vás nikdy nebyl tak krásný a dokonalý.  A díky nám zase Vy můžete v práci vypadat dokonale a stylově. Máme pro Vás úžasné haleny s potiskem zuby. Vypadají skvěle! Je to drobnost, díky které se Vy i Vaši pacienti budou cítit v bezpečí.

 

 

 

Zajímavá historie stomatologie

Proč se i dnes najde řada lidí, kteří se obávají návštěvy zubního lékaře a ošetření zubů? V historii byl strach ze zubařů opodstatněný. Zapátrejte s námi hlouběji v historii a zjistíte, kam se zubní lékařství posunulo. Ani drobný zákrok by neměl bolet. Ne vždy tomu dříve tak bylo… Úvodem úryvek z knihy Domácí lékař před 100 lety…

 

“Vezmeme do úst vlažné vody a třeme zuby prsteníkem (prstem), což budeme opakovati potud, pokud nevyjde z úst voda čistá, což může po prvé trvati asi půl hodiny. Černé zuby třeba z počátku tříti také trochou popele doutníkového, pemzou či práškem zubným. Škaredá, černá místa třeba napřed nějakým ostrým předmětem oškrábati, nebo dáme si jednou zuby důkladně očistiti zubnému umělci a pak je ošetřujeme sami dále.”

 

20 důvodů, proč si vzít zdravotní sestřičku za manželku

Opravdu byste si měli najít zdravotní sestru. Jsou to totiž superhrdinky mezi ženami, teď zjistíte proč.

1.     Je to ANDĚL, a právě Vy ho máte doma a bude Vás vždy chránit.

2.     Je krásná. Každý Vám bude sestřičku závidět.

3.     Je přirozená. Sestřička umí být krásná, i když je unavená po noční.

4.     Je sexy. Už jen kvůli tomu, že nosí kostýmek.

5.     Je to hrdinka. Když se ocitne u nehody, rozhodně nebude stát a jen koukat. A Vy můžete být pyšní.

 

360 ° fotografie

Pozor!!

Přinášíme Vám novinku, která Vám umožní prohlédnout si naše haleny z každého úhlu. Snažíme se být odlišní a co nejvíce Vám pomoci zjednodušit výběr oblečení na našem e-shopu.

Díky 360° fotografii produktu si prohlédnete naše produkty zepředu, z boku, zezadu a uvidíte každý detail, který haleny a kalhoty mají.

Na našem webu si nyní můžete prohlédnout téměř všechny haleny a kalhoty v 360° zobrazení. Stačí si už jenom vybrat, co bude pro Vás nejlepší volbou a bude splňovat Vaše požadavky.

 

 

Jak vznikl stetoskop


 
Stetoskop, či lépe fonendoskop, je symbolem lékaře. Začalo to papírovou ruličkou, dnes může lékař díky němu poslouchat tlukot srdce ve vesmíru. Jak tato pomůcka vznikla se dozvíte v článku níže.
Moderní fonendoskop slaví padesát let. Za půl století se v medicíně udály ohromné pokroky a nejinak je tomu u vývoje tohoto lékařského nástroje, i když na první pohled se nám může zdát, že se nijak nemění.
 

Aktuality měsíce března

LIMITOVANÁ SÉRIE NOVINEK NA MĚSÍC BŘEZEN   

Tento měsíc jsme si pro Vás připravili speciální limitovanou sérii nových halen s potiskem dostupnou pouze tento měsíc.

Jako první Vám představujeme halenu s potiskem PSÍ SALÓN.

Halena PSÍ SALÓN má sytě růžový podklad. Na haleně najdete vzory pejsků v salónu, např.: pejska na manikúře, pejska u kadeřníka, pejska v bublinkách ve vaně, pejska s natáčkami, pejska na polštáři, pejska obdivujícího se v zrcadle. Kromě pejsků v různých situacích, na haleně najdete obrázek psího salónu, hvězdiček a otisků tlapek pejska.

Dámská halena PSÍ SALÓN je všestranně využitelná. Je vhodná především pro zaměstnance psích salónů, zkrášlovacích salónu, veterináře, lékaře, sestřičky a učitelky pracující s dětmi. Přejít na stránku produktu. 

 

15 způsobů, jak profese sestřičky změní Tvůj život:

Profese sester se mění…

Průměrný věk sestřiček se snižuje stejně jako počet let v praxi. Jako sestra s téměř desetiletými pracovními zkušenostmi se cítím "stará".
 
Často uvažuji nad tím, proč si mladí lidé volí toto povolání. Co si asi myslí, jaká bude tato práce? Co si myslí, že děláme?
 

 
 

Novinky měsíc ÚNORStylový dámský laboratorní plášť s ¾ rukávem díky svému elegantnímu střihu sedne na každou postavu. Plášť je na zadní straně stáhnutý pásem, aby se lépe přizpůsobil postavě. Zapínání na knoflíky. Plášť má 4 přední kapsy a poutko na jmenovku. 
 

SVĚTOVÝ DEN PROTI RAKOVINĚ

4. ÚNOR - SVĚTOVÝ DEN PROTI RAKOVINĚ ‼️Zapojte se i Vy. Z každé prodané haleny v tento den, pošleme částku 2% z prodejní ceny. Příspěvek pošleme na účet Ligy proti rakovině Praha z.s.; https://www.denprotirakovine.cz/
 

Světový den zdraví 2018: rok boje proti obezitě

Zdravotnícke oblečenie a Svetový deň zdraviaDňa 7. apríla 1948 vznikla Svetová zdravotnícka organizácia (WHO). Od tohoto roku si tento deň pripomíname ako svetový deň zdravia. Každý rok sa zvykne vyhlásiť téma, ktorou sa bude tento deň zaoberať. Vždy sa to týka aspektov zdravia a dôležitých tém, ktoré treba dať do pozornosti. Zdravotníctvo neustále prebieha vývojom. Od časov kedy WHO vznikla sa zmenil okrem prostredia nemocníc, technológie a liečebných postupov aj prístup samotných lekárov a sestričiek. Návštevy lekára sa v súčasnosti bojí veľké percento pacientov. A časť z nich sa preto návštevy u lekára úplne vyhýba. Pomôcť spríjemniť pacientov pobyt v nemocnici alebo na vyšetrení môže viacero okolností. Sú to napríklad vzdušné a živé prostredie použitím živých farieb alebo rastlín. Moderné prostredie nemocnice na pacienta pôsobí dojmom, že aj služby, ktoré v zariadení dostane budú na úrovni 21. storočia. A tiež je to prístup lekárov a sestričiek, s ktorými sa spája ich odev. Staré fádne zdravotnícke plášte dnes nahrádza príjemnejšie zdravotnícke oblečenie s motívmi, ktoré potláčajú pocit nervozity.

 

Dárkové poukázky | medical-uniforms

Dárkové poukazy na zdravotnické oblečení

DÁRKOVÉ POUKÁZKY V HODNOTĚ 500 KČ, 700 KČ, 1300 KČ

Sháníte dárek na poslední chvíli? Vyberte si dárkový poukaz v hodnotě 300, 700 nebo 1300 Kč zde.

Máte ve svém okolí někoho, kdo se rád stylově obléká a pracuje ve zdravotnictví? Darujte mu naší poukázku.

Chcete odměnit či motivovat svého zaměstnance? Ideální příležitost pořídit dárkovou poukázku.

Ideální dárek pro kolegu/kolegyní z práce.

Nebo chcete svůj protějšek potěšit jen tak?

Příležitostí se najde mnoho, tak vybírejte ;)


Nabízíme dárkové poukázky v hodnotě 500 Kč, 700 Kč, 1300 Kč.

 

24. září - Světový den srdce

Zdravotnické oblečení a Světový den srdce

 

Nádherný den symbolizující péči, vděčnost a lásku, kterou si naše srdce zaslouží na denní bázi, i o tom je tento krásný svátek. Minimálně stejně, tak jako o zbytek našeho těla, bychom se měli starat o svoje srdce, a také i o svoje celkové psychické zdraví, které je nejsilnější pumpou v našem těle. Vše je úzce propojené. Kterých bodů bychom se tedy měli držet, aby naše srdce bylo zdravé a šťastné každý den?

 

 

Fotosoutěž

Fotosúťaž v zdravotníckom oblečení

Radi by sme sa s vami podelili a zároveň pochválili fotografiami, ktoré ste nám poslali v rámci našej FOTOSÚŤAŽE o 50,-€ poukážku na nákup zdravotníckeho oblečenia na našom eshope. Sú ozaj perfektné! Ešte raz veľmi pekne ďakujeme!!! Ste nádherní!!! Nech sa páči - spoznajte našich finalistov ;)

 

Světový humanitární den

Zdravotnické oblečení a Světový humanitární den Světový humanitární den – vzdejme hold všem, co chrání zdraví a životy lidí


Jsou tu s námi snad od nepaměti. Uznávaní, oslavovaní, „zázrační“... Ti, kterým mnozí vděčili anebo doposud vděčí za to, že dostali druhou šanci na život.  Ptáte se, o kom je vlastně řeč? Humanitární pracovníci, dobrovolní lékaři, sestřičky, učitelé, požárníci, vojáci, a ti, kteří tomu zasvětili celý život.  Naši pozemští „andělé“ strážní, kteří riskují svoji bezpečnost pro bezpečnost druhých, své životy za ty cizí. Tyto skutečné hrdiny bychom měli uznávat a stavět je na piedestal každý den, ale speciálně dnes přátelé. Vzdejme jim společně hold a vyslovme jedno velké Děkujeme za to, že jsou mezi námi. Právě dnes, 19. srpna celý svět společně ruku v ruce oslavuje Světový humanitární den a vzdává tak dík nejedné skvělé duši, která každý den překonává vlastní hranice výměnou za lepší život těch druhých.

 

Světový den alergie

Zdravotnické oblečení a Světový den alergií

I když s omezením, s alergií se dá žít

Slovo alergie se často používá v souvislosti s věcmi anebo lidmi, které nemůžeme vystát. Ale ve skutečnosti představuje něco, co komplikuje každodenní život podstatné části obyvatelstva a počet lidí, kteří díky ní trpí, neustále roste. Alergií na světě trpí více než 600 miliónů obyvatel, a i proto je právem označována jako jedna z civilizačních chorob tohoto století.

 

 

Avon 2017

Zdravotnícke oblečenie a Avon pochod

AVON POCHOD podporí nádhernú myšlienku už deviatykrát
Nepochybujeme, že ste už o značke AVON počuli, no vedeli ste, že táto americká firma je tu pre ženy už 131 rokov? Tak dôvod vzniku firmy, ako aj vznik AVON pochodu mali obe rovnaký zámer, a to pomáhať ženám! No zatiaľ čo pôvodná myšlienka bola všeobecná pomoc ženám, AVON pochod sa sústredí iba na boj proti rakovine prsníka a to už od roku 1992. Tento podnet vznikol v materskej AVON firme v Spojených Štátoch a zameral sa na podporu projektov v boji proti tejto škaredej chorobe, ktorá patrí medzi tretie najčastejšie nádorové ochorenie celosvetovo.

 

 

Světový den dárců krve

Zdravotnické oblečení a Světový den dárců krve14. červen - Právě na dnešek připadá Světový den dárců krve. Krev potřebují například pacienti po těžkých úrazech, při vážných operacích, transplantacích nebo při léčbě otrav.

 

5. květen - Světový den čistých rukou

Zdravotnické oblečení a světový den čistých rukouMožná jste už slyšeli o tomto svátku, který se bude konat již devátý rok. Ale pokud jste přece jenom jedním z těch, kteří o tomto „svátku“ čtou poprvé, řekneme vám o něm více. Tento mezinárodní svátek byl založený organizací WHO (World Health Organization) a poprvé se slavil v roce 2009. Hlavním cílem projektu bylo podpořit zlepšení hygieny rukou ve zdravotnických zařízeních.

 

Mezinárodní den Země

Medzinárodný deň zeme 22. Apríl. Tento dátum nie je venovaný ničomu inému ako našej nádhernej modro-zelenej planéte. Deň Zeme bol oficiálne vyhlásený v roku 1969.
Prvý krát bol tento deň oslavovaný v San Franciscu – v tej dobe sa táto oslava brala nielen ako ekologicky zameraný sviatok, ale aj ako akýsi protest proti vojne vo Vietname. 


 

 

7.duben - Světový den zdraví

Zdravotnícke oblečenie a Svetový deň zdravia Hovorí sa, že najdôležitejšie v živote človeka je zdravie. Je skutočne jednou z najdôležitejších vecí. Ak nie sme zdravý, je samozrejmé, že sa nám žije ťažšie. Preto by sme nemali podceňovať starostlivosť o náš organizmus. Pitný režim, umývanie rúk, či otužovanie v zimných mesiacoch patrí k aktivitám, ktoré mnohí z nás robia ale niektorí zasa naopak podceňujú. 7. apríla si spolu pripomeňme, čo je v živote dôležité.

 

Patříte mezi zdravotní sestry dodržující pitný režim?

Zdravotnícke oblečenie a dodržiavanie pitného režimu22. marec - Svetový deň vody

Nič nie je dôležitejšie ako dodržiavanie pitného režimu a dostatočný prísun tekutín pre organizmus, čo ako zdravotné sestry, samozrejme veľmi dobre viete. Pri zisťovaní anamnézy je jednou z prvých otázok smerovaných na pacienta – Pili ste dnes dostatočné množstvo vody? 

 

8. březen MDŽ

Zdravotnícke oblečenie a Medzinárodný deň žien  Medzinárodný Deň Žien! Deň všetkých nádherných dám. Máme pre Vás otázočku – viete, odkiaľ tento sviatok pochádza? Dnes to vie len málokto, no za jeho vznikom stoja – ako inak – silné ženy!

 

Co se děje v našem těle, když jsme zamilovaní?

Zdravotnické oblečení a láska Mravenčení v břichu, zvýšený počet úderů srdce, nervózní pocení a červenání.  Pravděpodobně si tyto symptomy pamatujete ještě z vašich středoškolských let. Na začátku vztahu nastává u jedinců série vskutku fascinujících chemických reakcí, které se projevují skrz nervový systém a hormony. Připravili jsme si pro vás několik informací o procesech, které se dějou ve vašem těle po tom,když se zamilujete.

 

Dlouhé noční směny mohou vést ke zvýšenému výskytu rakoviny prsu

Zdravotnické oblečení a dlouhé noční směny

4. únor – Světový den boje proti rakovině

Je velmi důležité bez ohledu na věk, pohlaví anebo profesi, starat se o sebe. A speciálně to platí o zdravotních sestrách, které většinu svého času věnují starostlivosti o druhé a na sebe často zapomínají.

 

 

 

Láska na pracovišti - jak randit s kolegy

Zdravotnický personál a láska na pracovisku

Stává se to, že ano? I když vám rozum říká, že byste se neměli zaplést s kolegou, občas se tomu nevyhnete... Ano, někdy může mít takový vztah pohádkový konec.

V náročném prostředí, jaké vládne ve zdravotnictví, ale může „románek na pracovišti“ způsobit mnohé problémy: takový vztah vás může rozptylovat, hlavně pokud svého partnera potkáváte často a může způsobit, že se vaši kolegové budou cítit nepříjemně, či dokonce nevítaně.

 

 

Zajímavá fakta o zdravotních bratech

Zdravotný bratiaZdravotných bratov (ekvivalent k povolaniu zdravotná sestra) je ako šafránu. Záujem o toto povolanie zo strany mužov neustále klesá. K roku 2015 bolo na Slovensku v tomto odbore registrovaných len 750 mužov, čo predstavuje 1,83 % zo všetkých zdravotných sestier. Pre porovnanie, na Malte pôsobí cca 40% zdravotných bratov, zatiaľ čo v USA toto povolanie vykonáva necelých 10% mužov.

 

Halloween CZ

Vedeli ste, že: 1. Sviatok Halloween je typickým americkým sviatkom, avšak jeho história má korene v Európe, u Keltov a Slovanov? Američania tento sviatok prevzali od európskych prisťahovalcov. Oslavuje sa v noci 31.10. a pôvodom je to pohanský keltský sviatok.  Kelti totiž verili, že práve v tento magický dátum sa duše mŕtvych vracajú na zem a snažia sa ovládnuť všetko živé. Ako ochrana im slúžili svetlonosi - vyrezávané tektivice so sviečkou vo vnútri.

 

Bolest zad? Zkuste tyto 4 věci

Zdravotnícky personál a predchádzanie bolesti chrbtaDvíhanie pacientov, neustále státie na nohách, behanie z jednej izby do druhej ... toto všetko zažíva zdravotný personál, na ktorý sa kladú vysoké fyzické nároky. Ošetrovanie sa podľa štatistík radí k povolaniam s najväčšími fatálnymi poraneniami pohybového aparátu.

 

5 nejlepších chuťovek během 12-hodinové směny

Zdravotnícke oblečenie a jedlo na 12 hodinovú smenuK práci zdravotných sestričiek patria aj dlhé pracovné smeny. Či už ich milujete alebo nie, jedna vec je istá, 12-hodinové smeny sa Vám postarajú o dlhý deň  alebo noc. Ak chcete Vašu pracovnú smenu lepšie zvládnuť, pre zachovanie  energie a mentálnej ostrosti je nevyhnutná správna výživa.

 

Certainty plus

Tento mesiac predstavujeme v našom e-shope Novinku – produkty s technológiou CERTAINTY PLUS. Ide o vylepšenú antibakteriálnu technológiu Certainty o vodeodpudivú bariéru zamedzujúcu vsiaknutiu tekutín a nečistôt do tkaniny.  Všetky nečistoty zostávajú na povrchu a  jednoducho sa zotrú. Táto patentovaná technológia je vo svete známa aj ako Nanotex. www.nanotex.com

Zdravotnícke oblečenie a antibakteriálna a vode odolá úprava

 

Revoluční technologie CERTAINITY.

Zdravotnícke oblečenie a revolučná antibakteriálna úprava Každý sa chce cítiť pohodlne a v bezpečí. Hlavne pri práci. Pri práci zdravotníka má slovo bezpečie hneď dva významy.  Prvým je bezpečie ako zázemie a druhým bezpečie ako ochrana – ochrana pred bezprostrednými hrozbami z okolia, ktorým musia zdravotníci čeliť každý deň. Hrozbám v podobe neviditeľných vírusov a baktérii.
Tento mesiac prinášame na trh novinku v podobe revolučnej technológie CERTAINTY. Podstatou technológie je antibakteriálna úprava textílii, ktorá zabezpečuje dlhotrvajúcu sviežosť a ochranu proti nechceným baktériám.

 

5 tipů pro zdravotní sestry, které se vrátily do školy

Zdravotnické oblečení a  zdravotné sestry opět ve školeMáte svůj sešit? A co Váš externí flash disk? Už jste si nažehlily Vaše pracovní šaty? Máte zastrouhané tužky? Dobře. Dáme Vám několik životních rad, resp. Tipů, jak přežít zdravotní školu. Jste připravené?

 

Posaďte se, relaxujte a odpočívejte

Odpočinek pro zdravotní personál

Pamatujete si, kdy jste se cítila úplně zrelaxovaná? 
Naštěstí máme pro Vás pár tipů, které Vám pomůžou přenést se z prostředí nemocnice a každodenních povinností do světa relaxu.

 

Soutěž „Vyhraj zdravotnické oblečení“

Zapojili jste se do naší soutěže „Vyhraj zdravotnické oblečení“?

Stačilo se jen zaregistrovat na našem e-shopu a byli jste ve hře O všem je už rozhodnuto! Známe jméno šťastného výherce slevového kupónu na nákup zdravotnického oblečení.

Podívejte se, jestli to nejste právě Vy....

Súťaž o zdravotnícke oblečenie
 

Zábavný průvodce pro sestry, jak přežít podzim

Zábavný podzimní průvodce pro zdravotný personálZ profesního hlediska víme, co provází léto, několik spálenin od slunce, úpaly, nehody ve vodě, kombinace různých jiných nehod, očkování dětí, které přicházejí doslova v hodině dvanácté. Víme, jak v těchto případech reagovat.

A co Váš osobní život? Nabízíme Vám rady, jak přežít chladné podzimní počasí.

 

10 tipů jak odbourat stres z práce

10 tipů proti stresuBýt zdravotní sestrou je všechno, jen ne lehká práce. Nabízíme Vám několik tipů přímo od zdravotních sestřiček, jak odbourat stres z práce. Věříme, že tyto rady Vám přinesou aspoň částečný klid.

 

Co jíst počas noční směny?

Zdravotnické oblečení a zdravé jedlo během noční směnyJíst zdravě na noční směně, optimalizovat Vaši energetickou hladinu a cítit se přitom plná, to je hotová věda. Tady je několik rychlých tipů a nápadů, které Vám pomohou vyhnout se pozdní večeři, když pracujete přes noc.

 

10 tipů od sestřičky jak nebýt nemocná

Zdravotnické oblečení a 10 tipů proti choroběZdravotní sestry jsou vždy v centru chorob. Tráví hodně času ve vnitřních prostorách, bok po boku s lidmi, kolegy. Vytváří se tak vhodné prostředí pro mikroskopické smrtelné nepřátele způsobující onemocnění. Jsem si jistá, že my všichni jsme tak trochu nemocní z tipů, jak předcházet prochladnutí, tak proč si to ještě jednou nezopakovat? Opakování je přece matka moudrosti.

 

10 frází, které sestry používají nejčastěji

10 frází zdravotních sesterPřibližně 37 034 686  :-) zdravotních sester bylo osloveno otázkou: Jaká je nejčastější fráze, kterou používají během dne? Některé zdravotní sestry nám poskytly  praktické a užitečné odpovědi. Níže uvedené fráze vycházejí z per zdravotních sester nejčastěji.

 

10 filmů z lékařského prostředí, které musíte vidět

10 filmů pro zdravotnický personál

I přesto, že vídáváte reálné situace každý den, je zábavné vidět, jak tyto situace interpretuje Hollywood – i když jsou to občas nesmysly.
Či už máte náladu na staré drama nebo šílenou komedii, následující výběr filmů Vás určitě pobaví.

 

9 věcí, které si přejete, aby Vaši pacienti věděli

9 tipů které by pacienti mněli vědětVaše práce by mohla být o to lehčí, kdyby si Vaši pacienti uvědomili těchto 9 faktů ...

 

5 důvodů, proč by si každá zdravotní sestra měla adoptovat psa

5 důvodů pro zdravotnický personál na adopci psíka

Aj vy si pohráváte aspoň dvakrát do měsíce s myšlenkou pořídit si pejska? Ale realita bývá častokrát jiná a Vaše polo-optimistická tvář se při této myšlence mění, když si uvědomíte, že na něco takového nemáte čas...

I přesto není zvířátko ve vašem životě vyloučené, hlavně když máte někoho, kdo s vámi bude sdílet starosti o tohoto chlupatého přítele. Než se teda nakonec rozhodnete souhlasit, tady je pár důvodů, proč si pořídit pejska.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
google-site-verification=Oc4MOf4q3ElOtZLt1C1oH5XT_UMgGiIpsmr6QELjVx0
Plná (Desktop) verze