Milí stomatologové, dentální hygieničky a zubní laborantky

Kategorie
 
 
 
 
 
 

Milí stomatologové, dentální hygieničky a zubní laborantky

Na to, abychom se mohli vesele usmívat od ucha k uchu, potřebujeme právě Vás. Náš úsměv by bez Vás nikdy nebyl tak krásný a dokonalý.  A díky nám zase Vy můžete v práci vypadat dokonale a stylově. Máme pro Vás úžasné haleny s potiskem zuby. Vypadají skvěle! Je to drobnost, díky které se Vy i Vaši pacienti budou cítit v bezpečí.

 

 

Představujeme Vám kolekci našich halen, které jsou šité na míru právě pro Vás, zubaře, dentální hygienistky a zubní laborantky.

Tato halena se designérům skutečně povedla! Nejen, že perfektně vypadá, ale je i dokonale pohodlná. Skvěle zpracovaný potisk zubů, zubních kartáčků, dentálních nití, to vše je skvělá volba právě pro zubaře, dentální hygienistky a zubní laborantky. Není divu, že jste si ji oblíbili, protože tento kousek se opravdu vyvedl :)

 

 

 

 

V chladnějším počasí Váš pracovní outfit dokonale doplní dámská halena s dlouhým rukávem s potiskem zoubky (kód DK306-DNRU), která má zapínání na cvoky a dvě velké přední kapsy. Na přední kapse je otvor na tužku. Halena je s dlouhým rukávem a na rameni je poutko, na které si můžete připevnit jmenovku. Na konci rukávů je úpletová manžeta. Halena má modrý podklad, na kterém jsou obrázky zoubků, zubních nití, zubních past a kartáčků na čistění zubů. Tato halena s dlouhým rukávem je skvělá jako doplněk ke stejné haleně s krátkým rukávem a tvoří dokonalý outfit pro stomatology, dentální hygieničky a zubní laborantky.

 

 

 

 

Mezi Vaše oblíbené patří i tato halena. Je skvěle zpracovaná, pohodlná, kvalitní a přitom krásná! Rozhodně patří do Vašeho šatníku. Garantujeme, že budete mít ordinaci plnou úsměvů ;) Tuto halenu zdobí úžasně zvolený potisk zubů, zoubkových víl a zubních past, které doplní a sladí Vaši ordinaci do největších detailů.

 

 

 

 

V chladnějším počasí Váš pracovní outfit dokonale doplní dámská halena s dlouhým rukávem s potiskem zoubková víla (kód CK301-TOFR), která má zapínání na cvoky a dvě velké přední kapsy a kapsu na nástroje.  Na konci rukávů je úpletová manžeta. Halena má černý podklad, na kterém jsou obrázky zoubků, zoubkových víl, hvězdiček, zubních past a kartáčků na čistění zubů. Tato halena s dlouhým rukávem je skvělá jako doplněk ke stejné haleně s krátkým rukávem a tvoří dokonalý outfit pro stomatology, dentální hygieničky a zubní laborantky.

 

 

 

 

Dámská halena s potiskem „s úsměvem“ (kód DK704-HALU) má moderní dizajn s V-výstřihem, dvěma předními kapsami, kapsou na nástroje a bočními rozparky pro volnost pohybu. Halena má šedý podklad, na kterém jsou usměvavé zoubky, zubní pasty, zubní nitě, srdíčka a mnoho smíchu. Tato veselá halena je vhodná pro stomatology, dentální hygieničky, zubní laborantky a personál pracující na oddělení stomatologie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
google-site-verification=Oc4MOf4q3ElOtZLt1C1oH5XT_UMgGiIpsmr6QELjVx0
Plná (Desktop) verze