Kategorie
 
 
 
 
 
 

Unisex / laboratorní plášť

certainty_plusDoprodej - slevaSLEVA 15%
Zdravotnické oblečení - Zdravotnícke plášte - 1346AB-WHTD
Zobrazit v plné velikosti
Zdravotnické oblečení - Zdravotnícke plášte - 1346AB-WHTD - 1
Zdravotnické oblečení - Zdravotnícke plášte - 1346AB-WHTD - 2
Zdravotnické oblečení - Zdravotnícke plášte - 1346AB-WHTD - 3
Zdravotnické oblečení - Zdravotnícke plášte - 1346AB-WHTD - 4
 
Univerzální zdravotnický plášť se zapínáním na knoflíky. Praktická náprsní kapsa s oddělenou částní na pero a dvě přední praktické kapsy jsou samozřejmostí. Klasický střih je zdokonalen speciální úpravou textilie, díky níž je plášť voděodolný a antibakteriální!

Kód:1346AB-WHTD
Výrobce:Cherokee
Dostupnost
Dostupnost: Ihned k odeslání
Na skladě:1 kus
Parametry
Úprava/ technologie:Certainty plus (antibakteriální s vodeodpudivou úpravou)
Dostupné varianty
Dostupné v 1 variantě
Unisex / laboratorní plášť
Unisex / laboratorní plášť
Název zboží: Unisex / laboratorní plášť
Kód: 1346AB-WHTD
Běžná cena: 865,00 Kč 680,00 Kč

Speciální technologie CERTAINTY PLUS®. Antibakteriální úprava PROTX2® s vodě-odpudivou technologií NANOtex® je spojená v unikátní technologii CERTAINTY PLUS® , která zamezuje množení bakterií, minimalizuje pachy, zvyšuje životnost a zamezuje vsakování nečistot do tkaniny. Voda a nečistoty se z povrchu jednoduše setřou. Tento plášť se hodí zejména pro stomatology, zubní laboranty, centra dentální hygieny, dětské oddělení, ale i veterinární kliniky. Více o úpravě Certainty PLUS se dozvíte zde.

 

Pozor, jedná se o doprodej a není možné tento plášť již objednávat v jiných velikostech.


Materiálové složení: 63% polyester, 34% bavlna a 3% elastan


Délka 101,6 cm

Široký výběr
značkových produktů
Výměna zboží
do 30ti dnů
Profesionální přístup
k zákazníkům
 
 
Široký výběr
značkových produktů
Výměna zboží
do 30ti dnů
Profesionální přístup
k zákazníkům
 
 
Široký výběr
značkových produktů
Výměna zboží
do 30ti dnů
Profesionální přístup
k zákazníkům
 
 

Zdravotnický plášť je neodmyslitelnou součástí oblečení každého lékaře. Nabízíme široký výběr zdravotnických plášťů pro lékaře, veterináře, zubaře, zdravotníky, studenty, ošetřovatele i laboranty. Naše lékařské pláště vynikají skvělými mechanickými vlastnostmi, pevností a odolností. Jsou však také velmi příjemné a pohodlné na nošení a zajišťují kompletní volnost pohybu.Stejně, jako ve všech medicínských odvětvích – vývoj a trendy současné doby neopomíjejí ani zdravotnické pláště. Aktuální trendy jsou zachyceny v podobě moderních střihů, nejnovějších materiálů a technologií. Moderní zdravotnické pláště jsou nejen praktické, ale i elegantní a jednoduché na údržbu. Společnost Medical-Uniforms přináší na český trh hned několik typů zdravotnických plášťů. Vybrat si můžete také z elegantních dámských tvarovaných zdravotnických plášťů, anebo plášťů z odlehčeného materiálu bez obsahu bavlny, které jsou ideálním řešením na léto. Vybírat můžete z různých střihů, od mužských a unisex plášťů rovného střihu až po ženské pláště, které zdůrazní křivky Vaší postavy. Oživte bílý lékařský plášť barevným stetoskopem Littmann z naší široké nabídky.

 

Součástí zdravotnických plášťů jsou také praktické kapsy, které Vám umožní mít důležité lékařské nástoroje vždy při sobě. V nabídce máme laboratorní pláště z různých materiálů, od bavlněných až po odlehčené typy vhodné na léto. Materiály mají vyšší odolnost proti znečištění a snadno se perou. Zdravotnické a laboratorní pláště jsou k dispozici ve všech velikostech a na všechny typy postavy, takže si vybere opravdu každý.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
google-site-verification=Oc4MOf4q3ElOtZLt1C1oH5XT_UMgGiIpsmr6QELjVx0
Plná (Desktop) verze